Tvoříme tým specialistů, který zajišťuje široké spektrum služeb od zpracování úvodní studie, přes projekční činnost, akustické měření až po kompletní realizaci a dodávku celého díla.

Náš tým

ING. ARCH. ING. VÍT DOMKÁŘ, PH.D

jednatel, vedoucí skupiny architektura a realizace

+420 777 891 916
DOMKAR@AVETON.CZ

Při založení AVETONu jsme přišli s vizí být spolehlivým a erudovaným partnerem pro veškeré projekty zabývající se akustikou
ve stavbách. Tímto krédem se řídím doposud. Miluji a praktikuji umění i hudbu a v kreativním řešení akustiky cítím elegantní spojení obou těchto světů. Rád vedu dialog o potřebě akustiky a rád přináším nová technická řešení. Inspirativní je pro mne spolupráci s mými kolegy, ale i s ostatními architekty, protože je to cesta hledání nových progresivních nápadů.

 

ING. JOSEF ŽIKOVSKÝ

ředitel společnosti

+420 602 120 835
JOSEF.ZIKOVSKY@AVETON.CZ

Akustiku mám rád od narození, prý jsem hodně křičel a hodně se to po okolí rozléhalo. Rozumět jsem jí začal tak 10 let po absolvování ČVUT FEL v roce 1966. V roce 1989 jsem ozvučil Letnou spojením 27 kapel do liniového zdroje a Václavské náměstí pomocí 2 zesilovačů 2x 800 w vypůjčených z VUZORTu, kde jsem tehdy pracoval. V roce 2007 jsem dostal v New Yorku Fellowship Award za akustiku a elektroakustiku Sazka Arény a práci s mládeží. V roce 2015  ve Frankfurtu nad Mohanem  zvláštní Ocenění VINCI inovation Award za akustické průhledné bariéry. Jsem autorem nebo spoluautorem 31 udělených patentů a užitých vzorů a vymýšlím dál, prostě mě to baví. Uprostřed tak mladého a chytrého kolektivu, jako je AVETON, mi práce nepřipadá už jako práce a je velkou inspirací pro další nápady a výzvy.

ING. MICHAL ŠITYCH

jednatel, vedoucí skupiny hlukové a stavební akustiky

+420 777 003 302
SITYCH@AVETON.CZ

Hlavním akustickým odvětvím, kterým se ve společnosti AVETON zabývám je stavební, hluková a urbanistická akustika. Mým osobním cílem je snaha vytvářet nové inovativní systémy a akustické produkty a to jak v rámci interního či externího vývoje, tak i prostřednictvím dotačních programů. Díky tomu můžeme projektovat a vytvářet unikátní akustické prostory.

ING. TOMÁŠ HRÁDEK

jednatel, vedoucí skupiny prostorové akustiky

+420 731 463 403
HRADEK@AVETON.CZ

Náplní mojí práce je akustika a to v převážné většině akustika prostorová. K tomuto krásnému oboru jsem se dostal již na vysoké škole přes hudbu, které jsem se aktivně věnoval a stále ještě věnuji. V AVETONU se nebojíme se ani těch nejsložitějších věcí, a proto je součástí naší pracovní náplně i výzkum a vývoj a to jak v rámci grantů, tak atypických projektů. Nové výzvy mě prostě baví.

 

ING. ANTONÍN ŠTENGL

vedoucí skupiny AV techniky

+420 777 175 888
STENGL@AVETON.CZ

Po letech poznávání podstaty klasické akustiky jsem se vrátil ke specializaci, jejíž dynamika mne dodnes zaujímá – AV technice. Ke svým projektům přistupuji vždy individuálně a snažím se v každém najít optimální řešení. Proto je pro mne důležité vedle samotného zadání také pojmenování subjektivních potřeb investora. Za svůj profesní život jsem se dostal k těm nejsložitějším projektům (Státní opera, Nové divadlo Plzeň, Škoda muzeum sál L&K, aj. ), proto jsem schopen organizačně zajistit jak projektovou, tak realizační fázi.

 

ING. ARCH. JAN ANTOŠ

architektura a realizace

+420 774 495 524
ANTOS@AVETON.CZ

Kombinuji kreativní a organizační způsob práce. Jsem architekt a jsem schopen vymyslet, naprojektovat a pomocí kvalitních řemeslníků zrealizovat návrhy své i cizí. U každého projektu se vždy snažím o vhodné nastavení procesů a kvalitní přípravu. Miluji sport, cestování a rád zkouším nové výzvy. Volba takto úzkého zaměření byla pro mne jednou z nich.

 

ING. DAVID RÖHRICH

akustik

+420 608 840 676
ROHRICH@AVETON.CZ

Specializuji se na prostorovou, stavební a hlukovou akustiku. Jako řada mých kolegů, jsem praktikující hudebník a sportovec a milovník her a společnosti. V AVETONu si budujeme příjemné neformální a kreativní prostředí a přátelský kolektiv. Baví mne setkávat se s novými lidmi, což mi zajímavé projekty umožňují.

 

ING. ONDŘEJ ŠUPKA

akustik

+420 774 780 450
SUPKA@AVETON.CZ

Vedle mé odbornosti řešení prostorové, stavební, hlukové akustiky a AV techniky se podílím na analýzách a výzkumných projektech. Své analytické myšlení nejvíce využívám při řešení atypických projektů. Ty jsou také motorem pro moji práci, moje poznávání. Jsem vášnivý hráč na bicí nástroje, což bylo motivací pro zájem o akustiku jako vědu.

 

ING. VOJTĚCH KOŠAŘ

akustik

+420 773 730 623
kosar@AVETON.CZ

Akustice se aktivně věnuji od vysoké školy a díky AVETONu mám možnost se dále v této oblasti rozvíjet a být tak součástí mnoha zajímavých projektů, jejichž řešení je vždy unikátní. Na každý prostor nahlížím pohledem akustika a aktivního hudebníka a snažím z něj vždy vytvořit příjemné a komfortní prostředí.

 

ING. FRANTIŠEK DVOŘÁK

projekce a realizace

+420 774 130 341
DVORAK@AVETON.CZ

V AVETONu pracuji na úseku projekce a realizace. Náplní mé práce je navrhovat konstrukční řešení akustických úprav objektů. Motivuje mě realizace mých nápadů v praxi. Vzhledem k tomu, že často osobně dohlížím na provádění stavebních úprav, jsem svědkem toho, jak se objekt mění v akusticky optimální prostor.

 

DAVID HALÍK

projekce a realizace

+420 771 171 497
halik@AVETON.CZ

Elektroakustika mě nadchla vlastně už v dětství, proto mě těší, že se jí teď můžu věnovat na nejvyšší profesionální úrovni. Už dvacet let pracuju jako projektant a dodavatel, zároveň jsem ale nadšený realizátor a praktik s bohatými zkušenostmi. Baví mě vymýšlet atypická řešení s přesahem k designu a architektuře. V Avetonu tvoříme s kolegy profesionální tým, zakládáme si na přátelské atmosféře a nebojíme se ani těch největších výzev.

PETR KOCIÁN

projekce a realizace

+420 771 159 151
kocian@AVETON.CZ

V AVETONu mám na starost hladký průběh zakázky, tvorbu výkresové dokumentace, komunikaci s dodavatelem a objednatelem. Akustika je stále pro mnoho lidí velkou neznámou do té doby, než se zrealizuje projekt a je uvedena v praxi. Baví mě kolektiv a osobní zodpovědnost za vedení projektu.

ING. DOMINIK CVETLER

akustik

+420 773 735 456
cvetler@AVETON.CZ

JIŘÍ DOBIÁŠOVSKÝ

akustik

+420 775 381 045
dobiasovsky@AVETON.CZ

ERIK SOVET

projektant

+420 608 209 276
sovet@AVETON.CZ

Architektura a akustika jsou vzájemně propojené sféry. Jsem architekt a každý projekt vnímám jako individuální způsob, jak dosáhnout harmonického a praktického výsledku těchto dvou oborů. V Avetonu mě baví že náš všestranný a profesionální tým umožňuje realizovat i ty nejodvážnější nápady.

ING. MIROSLAVA ŠITYCHOVÁ

Ekonom

+420 608 840 020
sitychova@aveton.cz

Ve společnosti AVETON se starám o ekonomickou a provozní stránku společnosti. Mou prací je plánování, řízení a koordinace finančního systému organizace a zároveň vytvoření příznivých pracovních podmínek pro všechny naše zaměstnance. Vždy jsem ráda, když se projekt či realizace ukončen k velké spokojenosti zákazníka.

 

LENKA ŠTOLOVÁ

Ekonomicko - administrativní pracovník

+420 775 747 708
STOLOVA@AVETON.CZ

JIŘÍ VAŠEK

marketing a produkce

+420 776 488 220
marketing@AVETON.CZ

V AVETONu se starám o všechny marketingové a produkční aktivity. Baví mne různorodost projektů a možnost zachytit a odkomunikovat, i tak technická témata, jako jsou měření nebo akustika. To vše, v kombinaci s designem „made by Aveton“, tvoří velmi zajímavou složku, kde se neustále učím a pracuji na efektivním propojení marketingu a technických disciplín.