Phono

AKUSTICKÁ OMÍTKA

Jedná se o akustickou omítku pro bezesparou monolitickou úpravu systému Rigitone s možností aplikace v obchodních prostorách, restauracích, školách nebo víceúčelových sálech.

Složením se jedná o velmi jemnozrnnou pastovitou omítku připravenou k přímému nanesení na systémovou desku Rigitone 12/25 Q.

Pro detailní informace o možnostech Prostorové akustiky se obracejte na:

ING. JOSEF ŽIKOVSKÝ

ředitel společnosti
+420 602 120 835
JOSEF.ZIKOVSKY@AVETON.CZ

Akustiku mám rád od narození, prý jsem hodně křičel a hodně se to po okolí rozléhalo. Rozumět jsem jí začal tak 10 let po absolvování ČVUT FEL v roce 1966. V roce 1989 jsem ozvučil Letnou spojením 27 kapel do liniového zdroje a Václavské náměstí pomocí 2 zesilovačů 2x 800 w vypůjčených z VUZORTu, kde jsem tehdy pracoval. V roce 2007 jsem dostal v New Yorku Fellowship Award za akustiku a elektroakustiku Sazka Arény a práci s mládeží. V roce 2015  ve Frankfurtu nad Mohanem  zvláštní Ocenění VINCI inovation Award za akustické průhledné bariéry. Jsem autorem nebo spoluautorem 31 udělených patentů a užitých vzorů a vymýšlím dál, prostě mě to baví. Uprostřed tak mladého a chytrého kolektivu, jako je AVETON, mi práce nepřipadá už jako práce a je velkou inspirací pro další nápady a výzvy.