AV technika

Audiovizuální technika v dokonalé synergii s akustickými možnostmi prostoru. Z konvenčního prostoru dokážeme vytvořit špičkovou multimediální platformu pro jakékoliv požadované využití.

Postaráme se o návrh a realizaci komplexního systému AV techniky tak, aby maximálně využívala možnosti řešeného prostoru.

Jednotlivá zařízení vždy navrhujeme nezávisle na dodavateli. Samozřejmostí je precizní instalace a špičková úroveň výsledného profesionálního řešení.

Máme bohaté zkušenosti s širokou škálou AV systémů i jejich aplikací. Neustále sledujeme nejnovější vývoj v daném odvětví, tak, abychom našim klientům dokázali nabídnout maximálně funkční řešení v oblasti ozvučení, scénického osvětlení, řídících systémů, multimediální projekce apod.

Reference

Pro detailní informace o možnostech AV techniky se obracejte na:

ING. ANTONÍN ŠTENGL

vedoucí skupiny AV techniky

+420 777 175 888
stengl@aveton.cz

Po letech poznávání podstaty klasické akustiky jsem se vrátil ke specializaci, jejíž dynamika mne dodnes zaujímá – AV technice. Ke svým projektům přistupuji vždy individuálně a snažím se v každém najít optimální řešení. Proto je pro mne důležité vedle samotného zadání také pojmenování subjektivních potřeb investora. Za svůj profesní život jsem se dostal k těm nejsložitějším projektům (Státní opera, Nové divadlo Plzeň, Škoda muzeum sál L&K, aj. ), proto jsem schopen organizačně zajistit jak projektovou, tak realizační fázi.