Prostorová akustika

Prostorová akustika se zabývá zvukem ve vnitřních prostorech a je základním předpokladem akustické pohody. Vhodně řešená prostorová akustika dodá každému prostoru zcela nový rozměr funkčnosti.

Základním parametrem prostorové akustiky je doba dozvuku. Navrhujeme i realizujeme akustické úpravy školních učeben, tělocvičen a sportovních hal, nahrávacích studií, divadel i koncertních sálů.

Řešíme také akustiku kancelářských i bytových prostor. Pracujeme se všemi materiály dostupnými na trhu. Používáme jak typová řešení, tak i designové novotvary, jejichž funkčnost se ověřuje formou laboratorních měření. Svým zákazníkům vždy nasloucháme a řešení připravujeme na míru, aby bylo dosaženo optimálního výsledku.

Reference

Pro detailní informace o možnostech prostorové akustiky se obracejte na:

ING. TOMÁŠ HRÁDEK

jednatel společnosti, vedoucí skupiny prostorové akustiky

+420 731 463 403
hradek@aveton.cz

Náplní mojí práce je akustika a to v převážné většině akustika prostorová. K tomuto krásnému oboru jsem se dostal již na vysoké škole přes hudbu, které jsem se aktivně věnoval a stále ještě věnuji. V AVETONU se nebojíme se ani těch nejsložitějších věcí, a proto je součástí naší pracovní náplně i výzkum a vývoj a to jak v rámci grantů, tak atypických projektů. Nové výzvy mě prostě baví.

 

ůžeme projektovat a vytvářet unikátní akustické prostory.